ЕУРО 2020: Шкотска одолела Енглеској, тврда утакмица на Вемблију

18. 06. 2021. у 22:42

ФУДБАЛЕРИ Енглеске одиграли су нерешено, без голова (0:0) против Шкотске у оквиру 2. кола Европског првенства у фудбалу.

Дуел одигран на Вемблију није оправдао очекивања када су голови у питању, али борбеност је виђена на обе стране.

Играо се 28. минуту претио је Хери Кејн, на срећу Шкота лопта пролази крај гола.

Имали су потом гости лепу прилику у 30. минуту. Стивен Одонел је одлично реаговао на центаршут у шеснаестерцу, а одлично брани Џордан Пикфорд. У истом минуту претио је и Че Адамс, али није успео да затресе мрежу.

Треба истаћи и прилику коју је у 48. минуту имао Мејсон Маунт, а голман сукњица одлично је био постављен. Потом је у 63. минуту Линдон Дајс склонио лопту са гол линије.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01