ИМАМ САМО 29 ГОДИНА: Лекар открио прве Ериксонове речи након што се пробудио
17. 06. 2021. у 20:52
ДРАМАТИЧНЕ сцене са стадиона "Паркен" у Копенхагену, остаће заувек урезане у сећање свих љубитеља фудбала.
Повезане вести
ЕРИКСЕНОВА ДРАМА ПАРАЛИЗОВАЛА ДАНЦЕ: Историјски тријумф Финске (ФОТО+ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Финске савладали су Данску на стадиону Паркен у Копенхагену, голом Похјанпала у 60. минуту утакмице на којој је централни догађај ипак била животна драма данског фудбалера Кристијана Ериксена.
12. 06. 2021. у 17:30 >> 21:48
Најновије из рубрике
ЈОШ ЈЕДНА "БОМБА" У НБА ЛИГИ: Кристапс Порзингис у Голден Стејту!
Летонски кошаркаш, Кристапс Порзингис, више није члан Атланте.
05. 02. 2026. у 12:36
ПОСЕТА ЛУЧАНИМА: Спортски савез Србије наставља своје редовне активности
Челници Спортског савеза Србије присуствовало је Редовној седници Скупштине спортског савеза општине Лучани на којој су имали прилике да се упознају са радом овог територијалног спортског савеза.
05. 02. 2026. у 12:24
ГОТОВО ЈЕ! Партизан отпустио Ненада Стојаковића
Ненад Стојаковић није више тренер фудбалера Партизана, пренео је данас Спортклуб.
05. 02. 2026. у 12:22
ЗБОГ ОВОГА ЈЕ ЈАНИК СИНЕР ИЗГУБИО ОД НОВАКА ЂОКОВИЋА! Откривени најновији детаљи са полуфинала Аустралијан опена о којима се ћутало
Италијан Јаник Синер није успео да одбрани титулу на Аустралијан опену, пошто је у полуфиналу изгубио од најбољег тенисера свих времена Новака Ђоковића са 3:2.
05. 02. 2026. у 11:35
БЕЗ ПРАВА НА КИКС: Пред кошаркашицама Краљева дерби зачеља против Спартака
Утакмицама 16. кола предстојећег викенда наставља се национални шампионт за кошаркашице – Прва женска лига Србије, а дерби зачеља биће одигран у суботу (16.30) у краљевачкој „кутији шибица“ на Ибарском кеју.
05. 02. 2026. у 11:30
Коментари (0)