ФАНТАСТИЧАН ФУДБАЛ НА ПАРКЕНУ: Данска дуго водила, Белгијанци окренули уласком Де Брујнеа (ВИДЕО)

А. Илић

17. 06. 2021. у 19:53

СВЕ је у 2. мечу Б групе било подређено Кристијану Ериксену. Навијачи, али и играчи оба тима послали су поруке подршке фудбалеру домаћег тима који се тренутно налази у болници. Поред тога видели смо фантастичну утакмицу Данске и Белгије коју су гости добили са 2:1.

Јусуф Пулсен је већ у 2. минуту примио одличну лопту и пласирао ју је у доњи леви угао. Контролисали су у наставку Данци игру, на терену није било фудбалера Белгије.

У 10. минуту игре лопта је избачена у аут, тада су навијачи громогласним аплаузима упутили подршку Кристијану Ериксену.

Нову прилику имао је Микел Дамсгард у 35. минуту, предриблао је неколико противничких фудбалера, покушао је да прода лажњак голману, а лопта пролази крај гола.

Видели смо вечерас колико је Кевин Де Брујне битан за Белгију, одлично је проиграо Торгана Азара који из непосредне близине шаље лопту у мрежу.

Фудбалер Манчестер Ситија поново је био у центру пажње у 70. минуту. Испратио је одличан центаршут и послао лопту у мрежу са ивице шеснаестерца. Каспер Шмајхел био је немоћан у тој ситуацији.

Велику прилику имала је Данска да изједначи, Андреас Олсен послао је лопту до Мартина Брејтвајта, а он туче у пречку.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17