ОБИСТИНИЛЕ СЕ ЦРНЕ СЛУТЊЕ: Енглеска ипак без Александер-Арнолда на Европском првенству
ФУДБАЛСКИ репрезентативац Енглеске Трент Александер-Арнолд ипак ће пропустити Европско првенство због повреде, пренели су британски медији.
Фото: АП
Александер-Арнолд је повредио бутни мишић на пријатељској утакмици са Аустријом и требало би да паузира око шест недеља.
Селектор Енглеске Герет Саутгејт неће именовати његову замену.
Енглеска има још три десна бека на располагању, а то су Кајл Вокер, Рис Џејмс и Кјеран Трипије.
Репрезентација Енглеске ће прву утакмицу на Европском првенству играти у недељу, 13. јуна против Хрватске на стадиону Вембли у Лондону.
Препоручујемо
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)