КО ЈЕ ОВО ОЧЕКИВАО: Хајдук из Сплита довео Швеђанина за тренера!
ФУДБАЛСКИ клуб Хајдук из Сплита довео је данас новог тренера, како су из клуба саопштили Јенс Густафсон потписао је двогодишњи уговор са клубом.
FOTO: EPA
- Модеран је тренер који воли нападачки фудбал, а у Шведској се истакао у раду с младим играчима, којима је редовно подизао вредност и играчке способности, наводи се у саопштењу Хајдука.
Густафсон је од 2016. године био тренер Норчепинга, који је предводио на 166 утакмица.
У каријери је водио још Халмстад, био је селектор младе репрезентације Шведске 2015. године, а на почетку 2016. године постављен је за помоћног тренера АИК-а из Стокхолма.
Хајдук је сезону у хрватском првенству завршио на четвртом месту, и играће у квалификацијама за Лигу конференција.
Препоручујемо
ДРАМА У САРАЈЕВУ: Навијачи групе "Хорде зла" напали фудбалере Сарајева на тренингу
24. 05. 2021. у 15:05
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)