СКАНДАЛОЗАН СНИМАК ГОБЕЉИЋА ИЗ СВЛАЧИОНИЦЕ: Фудбалер Звезде наставио са срамним вређањем Стојковића (ВИДЕО)
ПОСЛЕ скандалозног понашања на терену стадиона Црвене звезде, где је скинуо шортс пред капитеном Партизана Владимиром Стојковићем, Марко Гобељић је и у свлачионици наставио да вређа голмана црно-белих.
Фото: Принтскрин
Потенцијални репрезентативац Србије је укључио камеру и некоме послао видео поруку, у којој је упутио нови низ увреда на рачун голмана црно-белих :"Силуј сад, Мустафа. Силуј, ајде".
Наравно, чим је доспео на друштвене мреже, тај снимак је постао виралан. А понашање фудбалера Звезде је за сваку осуду.
Подсећања ради, због Гобељићевог ружног геста на терену, тренер Звезде Дејан Станковић извинио се и у лично име и у име клуба, а испред црвено-белих извинио се и спортски директор Митар Мркела, који је најавио казну за фудбалера.
Тај увредљив гест осудили су многи из Партизана, штопер Бојан Остојић рекао је да то говори о "његовом личном и клупском васпитању", резервни голман црно-белих узвратио му је на увредама да је "једном клошар - увек клошар", везиста Партизана Бибарас Натхо рекао је да га је срамота што је играо у истој утакмици са Гобељићем...
Све ово је бацло сенку на славље црвено-белих након прве дупле круне за клуб после 14 година. А шта ће тек да буде после поруке из свлачионице показаће дани пред нама.
Препоручујемо
СРАМАН ПОТЕЗ ГОБЕЉИЋА: Звездин фудбалер скинуо шортс испред Стојковића (ВИДЕО)
25. 05. 2021. у 22:30
БИЋЕ ГОЛОВА НА "СЕНТ ЏЕЈМСИСУ": Њукасл мора напасти "грађане" ако мисли да се поново нађе у финалу
ЊУКАСЛ и Манчестер сити укрстиће копља вечерас на "Сент Џејмсис парку" у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа. Ово је обрачун актуелног освајача и клуба који жели да врати трофеј у своје витрине после неколико година паузе, тако да би требали гледати сјајан полуфинални двомеч.
13. 01. 2026. у 06:30
ДЕЈАН СТАНКОВИЋ ШОКИРАО СТРАНЦА: Овај одмах решио да напусти ФК Црвена звезда!
Најновије вести из ФК Црвена звезда стижу - из Турске.
13. 01. 2026. у 15:23
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)