БРУКА УЕФА: Џуд Белингем после скандала суспендован, али се "одлука не примењује одмах"
ЕНГЛЕСКИ фудбалски репрезентативац Џуд Белингем избегао је суспензију због неприкладног понашања приликом прославе гола против Словачке у осмини финала ЕУРО 2024 и моћи ће да наступи против Швајцарске у четвртфиналу.
FOTO: Tanjug/AP
Европска фудбалска унија (УЕФА) је данас саопштила да је он суспендован на један меч "али да је суспензија условна и не примењује се одмах". Он ће морати да плати новчану казну од 30.000 евра. Након изједначујућег гола који је постигао у финишу меча против Словачке, чинило се да је Белингем направио гест руком ка међуножју окренут према играчима Словачке.
Белингем је после меча демантовао да је гест упућен играчима на клупи Словачке.
- Гест сам направио у шали и упућен је мојим блиским пријатељима који су присуствовали мечу. Ништа осим поштовања не осећам према играчима Словачке - написао је Белингем на друштвеној мрежи "X" после меча.
Уефа је казнила и Енглеску репрезентацију са укупно 11.000 евра због понашања навијача и "паљења ватромета".
Енглеска ће сутра у четвртфиналу Европског првенства играти против Швајцарске.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
КРОС ЕМОТИВАН ПРЕД ЧЕТВРТФИНАЛЕ ЕУРО 2024: "Не желим да мој последњи меч буде у петак"
04. 07. 2024. у 13:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)