"Е, САД ЋЕ БИТИ ЗА******!" Дао гол за Хрватску на рођендан, па овако доживео шок против Албаније
Фудбалска репрезентација Албаније приредила је изненађење и у судијској надокнади времена шокирала великог фаворита на ЕУРО 2024, Хрватску, а после меча у Хамбургу на занимљив начин је утиске сумирао стрелац једног од голова за "ватрене", Андреј Крамарић.
FOTO: Tanjug/AP
Крамарић, стрелац за Хрвате на 33. рођендан, овако је говорио за медије из своје земље:
- Много бих био срећнији да су била сва три бода. У другом полувремену били смо баш боља екипа, жао ми је што нисмо дали трећи гол и решили утакмицу. Зато људи и воле фудбал. Данас нам се то догодило, нисмо дали, примили за 2:2... У последњем колу идемо да се "бацимо на главу".
Крамарић је поручио да се Хрватска извукла и из тежих ситуација.
- Често смо у оваквим ситуацијама. Вероваћемо до краја, мислим да су Италијани можда и најбољи у групи, бити ће зај****а утакмица с њима. Дај Боже да победимо и прођемо даље - рекао је хрватски репрезентативац.
Подсетимо, после поменутог исхода, Хрватска са једним бодом чека меч последњег кола, са Италијом, а исто толико има Албанија, која иде на мегдан Шпанији. "Азури" и "фурија", пред свој међусобни дуел, имају по три.
Када игра Србија?
Фудбалска репрезентација Србије игра на минхенској Арени двапут: најпре у четвртак, 20. јуна од 15 сати против Словеније, те 25. јуна од 21 против Данске.
Ако вас Европско првенство у фудбалу занима, пратите шампионат свакодневно на посебној страници портала "Новости" посвећној ЕУРО 2024. Јер већ сада ту вас очекује обиље занимљивог, али и важног материјала.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
ЕУРО 2024 СЕ ЦРВЕНИ ОД СТИДА! УЕФА "наградила" Албанце за вређање Срба
19. 06. 2024. у 08:48
ХИТНО СЕ ОГЛАСИЛИ ИЗ УЕФА! Ево шта су поручили навијачима Србије пред Словенију
19. 06. 2024. у 10:42
КАД ХРВАТ ХОЋЕ ДА БУДЕ АЛБАНАЦ: Цео свет се смеје овом несрећнику... (ВИДЕО)
19. 06. 2024. у 12:35
ЈУНАЈТЕД ЈЕ У НАЛЕТУ: Фулам долази на "Олд Трафорд" у правом тренутку за "црвене ђаволе"
Манчестер јунајтед наставља снажан успон под вођством Мајкла Карика и у недељу поподне на "Олд Трафорду" дочекује Фулам, у мечу који може додатно учврстити позицију „црвених ђавола“ у борби за Лигу шампиона.
01. 02. 2026. у 07:40
КАРЛОС АЛКАРАЗ ОВО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево шта му је Новак Ђоковић послао после финала Аустралијан опена 2026!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, али је потом изненадио Шпанца када су се рефлектори на Род Лејвер арени угасили.
01. 02. 2026. у 18:47
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)