УРАГАНКЕ СЛАВЕ: Ватрене Српкиње прве честитале победнику Евровизије - дотрчале и направиле шоу! (ФОТО)
ВЕЧЕРАС је у Холандији одржано велико финале "Песме Евровизије", а међу запаженим учесницима су биле и наше представнице Hurricane.
Фото: Принтскрин
Победник Евровизије је Италија односно рок група Манескин.
Подсетимо, представнице Србије биле су група Hurricane које су наступиле са песмом "Лоцо Лоцо."
Фото: Принтскрин
Сања Вучић, Ксенија Кнежевић и Ивана Николић прве су дотрчале да честитају победницима, с обзиром на то да је група Манескин била њихов фаворит.
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)