СРБИЈА ДАЛА 12 ПОЕНА ФРАНЦУСКОЈ: Барбару Прави преплавиле емоције - деда јој је Србин и поноси се тиме!

23. 05. 2021. у 00:01

СРБИЈА је ове године на "Евровизији" 12 поена дала Француској, 10 Финској и 8 Италији.

СРБИЈА ДАЛА 12 ПОЕНА ФРАНЦУСКОЈ: Барбару Прави преплавиле емоције - деда јој је Србин и поноси се тиме!

Фото: ЕПА

Када је то чула, Барбара Прави, представница Француске на "Евровизији" није могла да сакрије срећу, емоције су је преплавиле, а поред тога што је од стране наше земље највише оцењена за њу је ово било посебно дирљиво искуство јер певачица вуче корене из Србије.

Наиме, Барбарин деда с мајчине стране је из Ирака, а с очеве из Србије. Стога је уметничко презиме Прави, како тврди, узела у част свом деди из Србије.

Фото ЕПА

 

- Осећам се Српкињом зато што волим свог деду. Волим историју своје породице. Осећам се Иранком јер волим њихову поезију - рекла је Барбара за „Wиwиблоггс“ недавно.

Да подсетимо, Сања Вучић, Ксенија Кнежевић и Ивана Николић, чланице групе "Хуррицане" одувале су вечерас Европу када су наступиле под редним бројем 8. у финалу "Евровизије".

Девојке су биле доминантне када је у питању како њихов глас, стас али и кореографија. Атмосфера у Ротердаму у Ахоа арени током њиховог извођења песме "Лоцо, Лоцо", била је невероватна.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

А КУД ЋУ САД ЈА – цртица поводом представе Башта сљезове боје