ПОДРШКА HURRICANE СТИЖЕ СА СВИХ СТРАНА: Ево колико сигурних гласова ће имати само из Италије (ФОТО)

22. 05. 2021. у 20:48

ЧЛАНИЦЕ групе "Хуррицане" вечерас ће бранити боје Србије у финалу Евровизије у Ротердаму, а наступаће под редним бројем осам.

ПОДРШКА HURRICANE СТИЖЕ СА СВИХ СТРАНА: Ево колико сигурних гласова ће имати само из Италије (ФОТО)

Фото: Принтскрин

Оне добијају подршку са свих страна, како од бројних познатих личности, тако и људи из Србије који живе у иностранству.

На друштвеним мрежама шири се позив људи да гласају за број 8 како би Ураганке дошле до победе. Једна жена из Италија написала је како је обезбедила 2000 сигурних гласова за Ивану, Ксенију и Сању. 

- Гласам из Италије, нека пишу поруке сви који ће масовно гласати за Србију из дијаспоре, да видимо колико нас је. Ја имам у фирми 1200 радника. Као директорица обећала сам слободне викенде у блоковима свим радницима ако докажу да су гласали за Србију. Ево јавило мисе већ преко 800 радника, неки ће дати и по два гласа. Имамо и нешто швајцарских картица и картица из Сан Марина. Значи, осигураних 2000 гласова, па да видимо да ли ће опет да нас покраду - написала је она у коментару. 

Фото: Принтскрин

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!