"ТВИТЕР" СЕ УСИЈАО ПОСЛЕ НАСТУПА ХУРРИЦАНЕ: Опет кидамо! Имају невероватну енергију (ФОТО)

22. 05. 2021. у 21:50

НАШЕ представнице на Евровизији, група Hurricane вечерас су наступиле под бројем 8 и одушевиле целу Европу својим наступом.

ТВИТЕР СЕ УСИЈАО ПОСЛЕ НАСТУПА ХУРРИЦАНЕ: Опет кидамо! Имају невероватну енергију (ФОТО)

Фото: Принтскрин

Атрактивне Ксенија Кнежевић, Ивана Николић и Сања Вучић песмом "Loco Loco" и спектакуларном кореографијом "запалиле" су Арену у Ротердаму.

Твитер је био пун позитивних реакција на рачун Ураганки, а девојкама су подршку поред домаће публике пружили и странци, као и комшије из региона.

Ово су само неке од похвала на рачун српских представница на Евровизији:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

Истражујемо: Колика је стварна распрострањеност болести зависности од игара на срећу у Србији?