НЕ ГНЕВИТЕ БОГА, НЕ ПРЕЈЕДАЈТЕ СЕ: Глумац Виктор Савић апелује на људе да обрате пажњу током празника (ВИДЕО)
ГЛУМАЦ Виктор Савић је путем видео поруке апеловао на људе да обрате пажњу на понашање током 1. маја, за празник рада, јер он пада на хришћански празник, Велику суботу.
Фото: Инстаграм
- Апелујем на све вас који се називате хришћанима, али и на вас који се не називате тако, али у одређеним животним тренуцима, када вас стегну невоље, несреће, муке, туге, се ипак помолите Богу, да се за овај 1. мај суздржите од преједања месиштем и од пребијања алкохолом - почео је Виктор.
- Ове године 1. мај пада на Велику суботу, то је дан када се наш Господ, који се због нас драговољно жртвовао, налази у гробу. С обзиром да одмах сутрадан, у недељу, иде Васкрс, а након тога понедељак и уторак који ће бити нерадни дани, предлажем да славље ипак одложите за те дане - рекао је глумац.
- Браћо и сестре, немојте да гневимо онога од кога ћемо сутра сви очекивати помоћ и милост. Желим вам да вам наредни дани свима донесу мир и благостање и здравље душевно и телесно, живели! - закључио је Савић.
"Тако се утиче на младе, свака част", "Браво на ширењу правих вредности", "Какaв си ти лик, какве речи, браво!", "Свака част, људино", "Управо тако, све си лепо рекао", "Браво, легендо", неки су од коментара.
(Телеграф)
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)