ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ И АЛЕКС РОДРИГЕЗ ПОТВРДИЛИ РАСКИД: "Схватили смо да је боље да будемо пријатељи"
МЕСЕЦ дана након што су се појавиле гласине да Џенифер Лопез и Алекс Родригез стављају тачку на везу, потврђено је да је познати пар раскинуо веридбу.
Фото ЕПА
- Схватили смо да је боље да будемо пријатељи и радујемо се што ће тако и остати. Наставићемо да радимо заједно и подржавамо једно другог на нашим заједничким пројектима и пословима - наводи се у званичном саопштењу Џенифер Лопез и Алекса Родригеза.
Џенифер која са бившим супругом Марком Ентонијем има близанце Макса и Ему и Родригез који је у браку са Синтијом Скуртис добио ћерке Наташу и Елу, додали су да желе најбоље за своју децу и једно за друго.
Док је трајала романса, често смо познати пар виђали заједно са њиховом децом, Родригез је истицао да су његове ћерке веома блиске са Џеј Ло и остављали су утисак праве породице.
Фото:Принтсцреен/Јутјуб
Вести о раскиду претходила је гласина да је Родригез у вези са бикини моделом Медисон Лакрој, која је то демантовала у интервјуу за "Пејџ сикс", истичући да јој је Алекс само познаник, да су разговарали телефоном, али да се никада нису срели. Извор близак бившем бејзбол играчу рекао је да његов пријатељ не познаје Медисон.
Било је и раније гласина да је Родригез варао Џенифер, обоје су то демантовали сликама љубави. И ма колико да је било сумњи у идиличност везе певачице и бившег спортисте, за већину је њихов разлаз велики шок.
- Сви наводи су нетачни, заједно радимо на неким стварима - рекао је познати пар прошлог месеца.
Вест о раскиду је први објавио "Тодаy", а ни Џеј Ло ни Родригез нису желели да коментаришу.
(Курир)
Препоручујемо
БОРИС НОВКОВИЋ ДОБИО ЧЕТВРТО ДЕТЕ: Породила се певачева 25 година млађа изабраница
14. 04. 2021. у 21:08
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (0)