ЏЕНИФЕР АНИСТОН ПОСТАЈЕ МАЈКА У 52. ГОДИНИ? Лепе вести запалиле светске медије!
ПОЗНАТА америчка глумица Џенифер Анистон (52), препознатљива по улози Рејчел Грин у популарној америчкој комедији "Пријатељи", обрадовала је дугогодишње пријатеље и колеге вешћу да ће постати мајка.
Фото: Инстаграм
Ова вест једна је од ударних вести у светским медијима. Тако су бројни светски медији навели да је Џенифер Анистон одлучила да после два развода усвоји девојчицу коју је упознала у сиротишту у Мексику и да процес усвајања траје већ годину дана.
Џенифер Анистон, иначе, већ година финансира ово сиротиште. Завршетак усвајања очекује се у јуну ове године.
- Суд зна да глумица не жели да прави од овога велики медијски догађај и жели да ово буде њена лична и интимна одлука, али је лепу вест поделила са својим колегама и пријатељима - закључује извор који преносе сви светски медији.
Вест је саопштила колегама и пријатељима из серије "Пријатељи", на снимању наставка ове популарне серије, које је овог месеца почело, на радост милиона фанова широм света.
(б92.нет)
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)