"ДА БУДЕМ ЛЕПА ЗА КРАЈ": Цеца објавила "Расуло", мистериозном поруком збунила пратиоце

13. 04. 2021. у 09:02

ФОЛК певачица Светлана Цеца Ражнатовић најновијом објавом на Инстаграм налогу збунила је своје пратиоце.

ДА БУДЕМ ЛЕПА ЗА КРАЈ:  Цеца објавила Расуло, мистериозном поруком збунила пратиоце

Фото: Принтскрин

Наиме, Цеца је објавила фотографију и своју познату песму "Расуло".

-  У овом расулу, ја само за себе на усне стављам сјај, да будем лепа за крај - гласе стихови ове нумере, а објаву можете погледати КЛИКОМ ОВДЕ.

Певачицини обожаваоци се питају, да ли је она овом несвакидашњом објавом хтела да пошаље поруку, да је њена емотивна веза са Богданом Срејовићем на климавим ногама.

Како су медији јуче писали, Цецин дечко је био заражен короном, а фолк звезда је свог изабраника две недеље неговала у својој вили у Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена