ЋЕРКА ЂОРЂА БАЛАШЕВИЋА НА МЕТИ САЈБЕР КРИМИНАЛАЦА: Узнемирена је, рекла им је јасно шта су

Новости онлине

12. 04. 2021. у 19:09

ЋЕРКА покојног кантаутора Ђорђа Балашевића, Јелена Балашевић објавила је на свом Инстаграм профилу да је жртва сајбер криминала.

ЋЕРКА ЂОРЂА БАЛАШЕВИЋА НА МЕТИ САЈБЕР КРИМИНАЛАЦА: Узнемирена је, рекла им је јасно шта су

Фото: Н. Карлић

Наиме, непозната лица хаковала су њен профил на друштвеној мрежи Фејсбук, а она се након тога огласила, видно узнемирена.

- Претпостављам да разноразне дангубе кризирају што немају данима неку ексклузивну вест везано за нас. Објаву, коментар, слику, изјаву... Скандалозно, сазнајемо, нећетеверовати и слично... Па су одлучили да ми хакују профил (што сам стварно наивно веровала да ми се неће никад десити)... У моје име написали су на Фејсбук сторију (који у животу нисам направила): "Ви сте идиоти". Не знам на кога су мислили да ја мислим, али ја бих знала да им кажем: Ви јесте идиоти. Сви ви којима падне на памет да овако нешто урадите. Јер вам се може. Јер вас ни не занима пуно како је било коме осим вама. Јер вас идиотске ствари забављају и на њих трошите време. Хвала на шлагворту - истакла је она.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ПО ДОСТОЈЕВСКОМ: Ових 6 знакова откривају ЗЛЕ ЉУДЕ