ДРУЖЕЊЕ СА СЕОСКОМ ДЕЦОМ: Необичан одмор Марије Вељковић у Турској
ВОДИТЕЉКА квиза "Слагалица" Марија Вељковић пре неколико дана отпутовала је на одмор у Турску, одакле редовно качи фотографије на "Инстаграм".
Фото Instagram/mare.veljkovic
Њих неколико настало је током посете једном селу у близини древног града Харана. Марија се дружила са локалном децом, а посебну пажњу привлачи њена одећа.
- Традиционално село на граници са Сиријом. Деца као шећер, тако да, следећи пут, доводим и моје троје - најавила је Вељковићева.
Одушевљени пратиоци су, уз бројне комплименте, коментарисали како се срећа јасно види на њеном, али и на лицима деце.
Препоручујемо
СВЕТСКА ВОКАЛНА СЕНЗАЦИЈА: Glennis Grace изводи песме Whitney Houston у Сава Центру
22. 01. 2026. у 15:40
"НЕ МОГУ ДА КАЖЕМ ДА МЕ ВОЛЕ": Сузана Манчић први пут о односу са ћеркама свог супруга
22. 01. 2026. у 15:08
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)