ИНТЕРВЈУ ПАДА У ЗАБОРАВ, СТИЖЕ НОВА САГА: "Хари и Меган: бекство из палате" - ево о каквом остварењу је реч

ИНТЕРВЈУ Меган Маркл и принца Харија који су недавно дали водитељи Опри Винфри још се препричава, као и реакције на све оно што су испричали у емисији.

ИНТЕРВЈУ ПАДА У ЗАБОРАВ, СТИЖЕ НОВА САГА: Хари и Меган: бекство из палате - ево о каквом остварењу је реч

Фото АП

Таман кад су сви мислили да се бура у краљевској породици смирила, сајт  "Дедлајн" преноси да се спрема нови филм о војвоткињи и војводи од Сасекса.

Наиме, најављено је да ће се на каналу "Лајфтајм" емитовати нови филм о Меган Маркл и принцу Харију који носи назив: "Хари и Меган: бекство из палате" и који ће открити шта се "заиста догодило унутар палате па су њих двоје одлучили да напусте двор". 

Ово филмско остварење је део трилогије о војвоткињи и војводи. Друга два филмска наслова о наставку саге о Мегзиту, како се назива одлазак познатог пара из британске краљевске породице, гласе: "Хари и Меган, 2018: краљевска романса" и "Хари и Меган, 2019: постати члан краљевске породице", први приказује почетак њихове везе, а други је фокусиран на краљевско венчање.

Први део емитован је неколико дана пре венчања Меган и Харија у Винздору, у мају 2018. док је други наставк приказан у мају 2019. и представља измишљењу причу о њиховим првим месецима брака.

У току је кастинг за трећи филм, чије снимање почиње овог пролећа, а који ће се емитовати касније у току године. Према "Дедлајн", тај нови филм ће детаљно објаснити све већу изолацију и тугу коју је осећала Меган током боравка на двору, као и разочарање ње и Харија што их његова породица није бранила од медијских напада, као и његов страх да његова супруга не доживи судбину његове мајке Дајане која је страдала 1997. у саобраћајној несрећи у Паризу бежећи од папараца (њена смрт није до краја разјашњена). Тема филма биће и породичне заваде између Меган и Кејт, Харија и Чарлса и Харија и Вилијама.

Продуценти ће се у великој мери ослонити на интервју приказан у емисији Опре Винфри.

Велико интересовање прати сам кастинг за одабир глумаца за трећи део, у другом делу Меган и Харија играли су Париса Фиц Хенли и Мари Фрејзер, док су главне улоге у првом филму припале Тифани Смит и Чарлију Филду.

Војвоткиња и војвода од Кембриџа као и принц од Велса и војвоткиња од Корнвола појављују се у првом и другом филму па је сасвим извесно да ће их бити и у трећем наставку.

Меган Маркл и принц Хари изјавили су пред интервју са Опром Винфри да након њене емисије више неће јавно говорити о Мегзиту и ономе што му је претходило.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена

НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена

Расел Скози, ИТ стручњак из Велса који је нестао 2002. године, пронађен је мртав после више од 20 година у густом шибљу недалеко од Свонсија. Његови посмртни остаци идентификовани су помоћу стоматолошких картона, али...

24. 07. 2026. у 16:35 >> 17:07

ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда

ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда

НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.

24. 07. 2026. у 16:00

Коментари (0)

НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена