ТАЊА САВИЋ ОБЕЗБЕДИЛА ДОМ ЗА СИНОВЕ: Ево где је певачица купила стан у жељи да буде у близини породице
ТАЊА Савић ускоро ће моћи да доведе своје синове Максима и Ђорђа да живе с њом у Србији, а већ је припремила кутак који ће им постати нови дом.
Фото: Инстаграм/Тања Савић
У питању је луксузни стан који је певачица недавно купила у Смедереву. Тања је родом из Радинаца, места које је надомак овог града, па је желела да се настани у близини својих родитеља. "Папарацо лов" пратио је певачицу претходних дана и тако су открили где се налази стамбена зграда у Смедереву у којој је она купила некретнину.
Према њиховим сазнањима, реч је о великом стану, у ком ће Тањини синови имати одвојене собе и који је већ опремљен.
Подсетимо, певачица је пре два дана објавила на Инстаграму фотографије синова, уз опис да су напокон услишене њене молитве да коначно буде с децом.
- Истина је да сам добила децу (смех)! Јако сам срећна - рекла је Тања, те открила да ли су деца сада код ње, о чему су сви данас писали и причали.
- Не, ја идем по њих у Аустралију, судским путем је пресуђено да деца припадају мени и сада ја идем да их доведем у Србију - рекла је видно узбуђена певачица.
(Блиц.рс)
Препоручујемо
ДОБИЛА САМ СТАРАТЕЉСТВО НАД СИНОВИМА: Тања Савић спремна да оде по децу у Аустралију!
17. 03. 2021. у 23:37
"ЈА САМ НАЈВЕЋА БУДАЛА У УНИВЕРЗУМУ": Гоца Тржан искрено прокоментарисала свој развод
10. 03. 2021. у 09:58
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)