СЛОБА ВАСИЋ ПОСТАО ОТАЦ: Певач добио девојчицу и емотивном поруком се захвалио жени (ФОТО)
ПЕВАЧ Слоба Васић постао је данас отац! Његова супруга Лела и он добили су девојчицу, а певач није могао да се не обрати свима на свом Инстаграм налогу.
Фото: Принтскрин/инстаграм/slobavasic_official
Он је написао емотивну поруку уз кратак фотографију своје супруге која је држала ћерку у наручју.
- Пре неколико сати постао сам отац једној предивној девојчици! Пре него што наставим, морам се захвалити мом анђелу храбром која је доказала шта је снага мајке, јачина и наравно воља да што пре узме у наручје своје дете!!! Борац мој као и увек! Хвала ти сунце моје за ово! Хвала ти за нашег анђела! Ћеро моја, добро нам дошла и једва чекам да те узмем у руке! Цео дан сам се молио само за тебе и твоју маму и хвала Богу све је баш како треба! Чекам те кући да се ти, мама и ја мало испричамо и да се упознамо, јер ћемо од данас бити најбоља породица на свету! Бићу увек твоја подршка, твоја снага ако ти зафали, бићу твој ослонац и заштитник заувек! Кунем ти се Богом, твој најбољи отац! Волим вас девојчице моје миле и једва чекам! - написао је Слоба, а у наставку су се низале честитке.
Препоручујемо
ФОТО - ПРЕКИНУТА КОРОНА ЖУРКА: Дарко Лазић се веселио и забављао госте
16. 03. 2021. у 07:34
ТОЗОВАЦ И ДАЉЕ У БОЛНИЦИ: Огласила се певачева супруга, открила у каквом је стању
15. 03. 2021. у 10:51
ВАКЦИНИСАН, А ВЕРУЈЕ У БОГА: Никола Роквић на мети критика по друштвеним мрежама
12. 03. 2021. у 08:50
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)