"ТЕШКА САМ ЗА ЖИВОТ" Слобода Мићаловић о Војину и васпитавању ћерки
СЛОБОДА Мићаловић, глумица, проговорила је о браку са Војином Ћетковићем, васпитавању ћерки Миле и Вере, као и притиску славе.
Фото: А.Стевановић Живковић
- Тешка сам за живот. У нашем послу где се немилосрдно дајеш, трошиш и будиш ветачке емоције, породица посебно много значи - сматра глумица.
- Не би ме изненадило да наше ћерке постану глумице. Гледам их како на Војиновом и мом снимању седе у приколици, која нам служи да се одморимо у паузама и уживају као да су у хотелу са пет звездица. То је чергарски живот, који покушавамо што боље да им приближимо. Војин их често води у Југословенско драмско, где их некад пусте на сцену, па ту плешу, а иду и у шминкерницу - рекла је Слобода и додала:
- Мила и Вера не само да другачије изгледају већ су и различитих карактера и захтевају другачији приступ у комуникацији. Међутим, повезаност коју њих две имају стварно је чудесно. Кад једну Војин и ја поведемо негде, а друга остане код куће, обе постају друга деца - казала је Мићаловићева.
(Стори)
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)