ДЕЦИ СЕ НАЈВИШЕ СВИЂА: Драган Којић Кеба снимио песму и спот "Дибидам"
ФОЛКЕР Драган Којић Кеба објавио је нову песму "Дибидам", чији је аутор Јерменин Рубен Папијан.
Фото Instagram/dragankojickeba
Кеба каже да песма буди оптимизам и велику наду, а спот за њу урадила је његова ћерка Наташа, која живи у Америци.
- Када ме неко пита шта значи "Дибидам", ја кажем да је то мантра, као што је "бре гиди џанум" - испричао је Кеба. - "Бре гиди џанум" значи "Не брини се, душо", а кад изговориш реч "Дибидам", она ти некако створи топлину и споља и изнутра. Наташа је супер урадила спот. Ја сам ту неки јунак кога нико не може да уништи. Гута ме и Сунђер Боб, свачега има, и спот, као ни песма, није ни налик мојим претходним. Људима се свиђа њен "заразни" ритам, а деци највише.
Препоручујемо
НАЈВАЖНИЈЕ ЈЕ ЗДРАВЉЕ И БОГАТСТВО ДУХА: Новогодишња честитка Драгана Којића Кебе (ВИДЕО)
31. 12. 2020. у 22:30
КЕБУ ПРЕПЛАШИО ЗЕМЉОТРЕС Објавио фотографију из сауне - Ух љуљало се баш! (ФОТО)
29. 12. 2020. у 20:47
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)