НИКО НИЈЕ ЗНАО ДА СУ ЂОЛЕ И ОН ДОБРИ ПРИЈАТЕЉИ: Мирослав Илић тешко поднео одлазак Панонског морнара

Новости онлајн

19. 02. 2021. у 19:37

ЂОРЂЕ Балашевић преминуо је у 67. години после борбе са упалом плућа.

НИКО НИЈЕ ЗНАО ДА СУ ЂОЛЕ И ОН ДОБРИ ПРИЈАТЕЉИ: Мирослав Илић тешко поднео одлазак Панонског морнара

Фото П. Милошевић

Кантаутор се неколико дана лечио од упале плућа, али није успео да се изборио и издахнуо је данас, а вест о његовој смрти све је растужила.

Народни певач Мирослав Илић огласио се поводом смрти "панонског морнара"

- Много сам се растужио кад сам сазнао да је Ђоле преминуо. Он и ја смо били пријатељи, не знам ни колико је јавност била упућена у то. Знао сам да је имао обострану упалу плућа и да није одмах хтео да оде да се лечи, па ето. На крају се стање погоршало. Много је рано отишао, жао ми је што је тако, али ми не судимо о томе. Нека му је вечна слава! - рекао је Илић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Васељенски патријарх Вартоломеј I и председник компаније Tasyapı Emrulah Turanli: Визија која повезује Истанбул и Србију