"ЧУВАМО И СРЕЋУ И ТУГУ..." Рада Манојловић отворено о свом љубавном животу

ПЕВАЧИЦА Рада Манојловић гостовала је вечерас у емисији "Магазин Ин" и том приликом се осврнула на свој љубавни живот.

ЧУВАМО И СРЕЋУ И ТУГУ... Рада Манојловић отворено о свом љубавном животу

Фото: Принтскрин ТВ Пинк

- Хтела сам да се надовежем једном пословицом, док ми други из својих искустава говоре ''Куд се залећеш где ћеш?''. То је као бити сит док неко други једе. Мени је добро, заиста је све како треба. Чувамо и срећу и тугу и све за себе - рекла је Рада Манојловић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

НЕ СТАВЉАЈТЕ ЈЕ ОДМАХ У ФРИЖИДЕР: Како се правилно чува лубеница?