САША КОВАЧЕВИЋ ПРОГОВОРИО О ОДНОСУ ЗОРАНЕ И БОГДАНА: Ево шта каже певач о Цеци и њеном новом дечку

БОГДАН Срејовић (38), дечко Светлане Цеце Ражнатовић, има ћерку Искру, за коју је јако везан, а био је у браку са Зораном Тасовац, садашњом девојком певача Саше Ковачевића.

САША КОВАЧЕВИЋ ПРОГОВОРИО О ОДНОСУ ЗОРАНЕ И БОГДАНА: Ево шта каже певач о Цеци и њеном новом дечку

Фото Приватна архива

Богдан и Зорана су се развели пре пет година. Они се после развода и кратког брака, добро слажу, често виђају, највише због њихове наследнице.

Певач је открио у каквом су односу његова емотивна партнерка и њен бивши супруг.

- Зорана и Богдан су одувек били и остали у одличним односима. То не коментаришем јер не желим да улазим у туђи живот. Мени је врло драго ако су он и Цеца заљубљени, а то је најлепша ствар која се може догодити човеку поред деце - истакао је Саша Ковачевић.

Подсетимо, Цеца Ражнатовић започела је везу са осам година млађим Богданом Срејовићем, који је бивши муж Зоране Тасовац, садашње девојке Саше Ковачевића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: Поповић нас је натерао...