ДАЊУ КОЖА, НОЋУ ЧИПКА: Старлета Ана Кораћ, обожава фирмиране ствари

В. Н.

10. 02. 2021. у 10:17

ПРОНАШЛА се старлета из Ивањице и ријалити учесница Ана Кораћ у тексту о доласку француског "Луј Витона" у Београд, који су "Новости" објавиле прошле седмице.

ДАЊУ КОЖА, НОЋУ ЧИПКА: Старлета Ана Кораћ, обожава фирмиране ствари

Фото Instagram/ana_korac

Па је пожурила да нас све увери како ће она бити једна од редовних муштерија у њиховом бутику. Обукла је Кораћева кожну јакну са препознатљивим "луј витон" ознакама и позирала у дневној варијанти у снегу, на Копаонику.

Фото Instagram/ana_korac

Њеним пратиоцима на "Инстаграму", а има их 350.000, више се, очекивано, допао селфи на којем Ана уместо "луј витон" јакне, носи само црни чипкани боди.

Будући да је недавно раскинула везу са Давидом Драгојевићем, за кога ли се овако средила, Ана није рекла...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена