ВРЕМЕ СПОРТА И РАЗОНОДЕ: Ана Станић скија на Копаонику
ПОПУТ многих других личности из сфере естраде, и Ана Станић (45) је решила да проведе зимске дане ван Београда, и да ужива у снежним чаролијама.
Фото Instagram/ana1stanic
Поп певачица је изабрала Копаоник, што и није чудо, јер је и претходних година на "Инстаграм" качила слике са популарне српске планине. Ану видимо раздрагану, на скијама, а у опису фотографије кратко је написала:
- Време за спорт и разоноду.
Слика је измамила бројне лајкове и коментаре. Међу пратиоцима, има и оних који брижно саветују Станићеву да скија полако, и да буде опрезна.
Препоручујемо
ЦРВЕНИ ВЕШ УВЕК НА РАДОСТ: Ана Станић открива свој ритуал пред сваки наступ
08. 11. 2020. у 09:24
ПОЗНАТИ ПРОМОВИШУ ДОБРОВОЉНО ДАВАЛАШТВО КРВИ: Уз Црвени крст - Неле, Саша, Весна...
10. 07. 2020. у 12:22
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)