ТУЖНИ СЕ СМЕЈУ НАЈЛЕПШЕ: Тања Савић прославила први Божић без синова (ФОТО)
НАША прослављена певачица Тања Савић данас је обележила најрадоснији хришћански празник Божић у свом породичном дому, али без деце.
Foto: архива ВН
Ово је први Божић који Тања слави без синова, који су у Аустралији још од прошле године.
Фото: Инстаграм
Тања је свим својим пратиоцима пожелела срећан празник путем Инстаграма, а потом поделила и делић атмосфере из свог дома, те је показала празничну трпезу. Нема сумње да је ово веома тежак дан за њу, с озбиром на то да је навикла да све велике празнике посвети управо својој деци.
- Али смејем се јер тужни се смеју најлепше - написала је јуче певачица уз фотографију где позира са широким осмехом.
Препоручујемо
КРАТКО И ЈАСНО! Филип о односу са Јованом и Срђаном: Нисмо у контакту, али...
07. 01. 2021. у 20:01
БОЛ НЕ ЈЕЊАВА: Џејева ћерка се „сломила” на празник због очеве смрти! (ФОТО)
07. 01. 2021. у 19:55
„ПОРОДИЧНО ПОШТУЈЕМО ТРАДИЦИЈУ, АЛИ ВЕЉКО...” Како Ражнатовићи проводе празнике?
07. 01. 2021. у 19:29
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)