СВИМА ЗАПАО ЗА ОКО ЈЕДАН ДЕТАЉ: Маријана Матеус објавила фотке са егзотичне дестинације
МОДНА дизајнерка Маријана Матеус прве дане нове године проводи у Дубаију, а фотографијама са ове тропске дестинације многе је оставила без даха.
Фото: Инстаграм
Наиме, Маријана је у друштву неколико пријатељица одлучила да стару годину испрати на овој далекој дестинацији, фотографијама са плаже одушевила је многе, а уз то је имала и једну снажну поруку за све.
- Сваки нови почетак долази са краја другог почетка... Хвала вам на свим лекцијама! 2021, спремна сам - написала је Маријана, а потом додала:
- На почетку ове године желим свима срећну и просперитетну 2021. годину са обиљем здравља, радости и успеха.
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)