ЕУФОРИЧНИ ГАНДАЛФ: Глумац Јан Макелен се вакцинисао против вируса корона

БРИТАНСКИ глумац ветеран сер Јан Макелен (81), најпознатији по улози чаробњака Гандалфа у "Господару прстенова", примио је у среду прву од две дозе "Фајзерове" вакцине против ковида 19, у лондонској универзитетској болници "Квин Мери".

ЕУФОРИЧНИ ГАНДАЛФ: Глумац Јан Макелен се вакцинисао против вируса корона

Фото ЕПА

"Ово је врло посебан дан, осећам се еуфорично. Свако ко поживи оволико дуго као ја, жив је јер је претходно примио све неопходне вакцине. Безболно је, срећан сам што сам добио вакцину против короне и препоручујем је свима", изјавио је Јан Макелен. Познати глумац припада приоритетној групи за вакцинацију у Великој Британији, будући да је старији од 80 година.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (0)

Да ли стрес и пад имунитета утичу на појаву брадавица?