"ИЗВИНИ, ЏЕКИ ШТО НИСМО БИЛИ СВЕСНИ...": Марија се сећа оца Џеја, поделила емотивни снимак

ШЕСТОГ децембра преминуо је наш просалављени фолкер Џеј Рамадановски, а његова ћерка Марија на Инстаграму поделила је емотивни видео-снимак.

ИЗВИНИ, ЏЕКИ ШТО НИСМО БИЛИ СВЕСНИ...: Марија се сећа оца Џеја, поделила емотивни снимак

Фото: Принтскрин

На снимку се нижу фотографије и успомене на певача, док се у позадини чује његов велики хит "Успори мало судбино сестро".

Подсетимо, Џеј Рамадановски сахрањен је 11. децембра у Алеји заслужних грађана у Боеграду. Том приликом се од њега опростио велики број колега, пријатеља и комшија.

Фото: Принтскрин

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?! Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: Пет година млађа