СИМБОЛИКА: Џеј преминуо у недељу, а као да је пре 29 година у песми "Недеља" предвидео када ће отићи (ВИДЕО)
ПРОСЛАВЉЕНИ фолк певач Џеј Рамадановски преминуо је данас у 56. години, у свом дому на Дорћолу након дуге болести.
Фото: Новости
Харизматичног певача памтићемо по песмама „Мрак, мрак“, „Ко се с нама дружи“, „Сунце љубави“, „Имати па немати“, „Рађај синове“.
Уз Џеја су одрастале генерације, туговало се, славило, венчавало и разводило уз његове песме, а судбина се поиграла са његовим највећим хитом "Недеља", чији стихови гласе:
Недеља, и сви сте ту
све подсећа на срећу
недеља, а више вас ја
загрлити нећу....
Ову песму Рамадановски је снимио давне 1991. године, а управо на овај дан - у недељу, је и преминуо.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (3)