СУЗЕ ТЕКЛЕ УЗ "ПУКНИ ЗОРО": Зорана Павић показала емоције на наступу на Косову и Метохији
МАДА нисам са Косова и Метохије, увек се овде радо враћам. Почаствована сам када долазим на Космет, где се осећам као домаћа.
Фото ATA Images
Кад год дођем на Косово и Метохију, осетим неку посебну магију и схватам да не зову Космет узалуд светом српском земљом.
Ово је новинарима, после концерта у Грачаници где је наступала са младим извођачима, казала естрадна уметница ведрог духа Зорана Павић. Она је дошла да подржи своју пријатељицу Гордану Ћорић, председницу удружења "Авеније", које је обележило две деценије рада. Током извођења песме "Пукни зоро", Зорана је на бини једва успевала да задржи сузе, чиме је пренела емоцију и на малобројну публику у грачаничком Дому културе, уз поштовање свих епидемиолошких мера.
ЧЕКАЋУ ТЕ ГОРЕ
ЗАМОЉЕНА да прокоментарише новитете у каријери, Зорана за "Новости" истиче да је снимила песму "Чекаћу те горе", са бендом "Балкан соул", као и да планирају нове композиције које ће снимати у Шведској, у студију музичара који се бави хеви металом, али је одушевљен радом овог бенда.
Истичући да се на КиМ осећа вољеном и да је почаствована због овог, али и пређашњих долазака, када се, како је рекла, мало ко усуђивао да долази, Зорана је изјавила да на југу Србије има дивне пријатеље захваљујући којима је увек овде лепо дочекана.
- Некако се са Космета у Београд увек вратим пуна емоција, позитивне енергије и боља у сваком погледу, тако да ту доброту пренесем и на моје најближе и пријатеље јер и њима будем боља - појаснила је Зорана.
На питање да ли се боји вируса корона и како функционише у време када је ковид 19 зауставио многе активности, Зорана наглашава да "се морамо чувати, јер ситуација није наивна", али да се "не смемо предати".
- Уколико се предамо, уопште нам неће требати корона, требаће нам психијатријске и друге установе - вели Зорана за наш лист.
- Зато је поента да се веселимо и радујемо животу. Није поента у броју окупљених, већ се, као што ја чиним са пријатељима, окупимо нас двоје-троје, певамо, развеселимо и себе и комшилук који нам потом аплаудира.
А на питање "Новости" које су јој најдраже песме са Космета, Зорана одговара да често запева "Густа ми магла паднала", али да јој је омиљена "Јечи горо".
Препоручујемо
СЕКА ОТКАЗАЛА НАСТУП ЗА ДОЧЕК: Ништа од новогодишњег славља у Београду
03. 12. 2020. у 07:35
НИЈЕДАН ЖИВОТ НИЈЕ ВРЕДАН НАСТУПА: Ана Бекута о поновном отварању клубова
01. 12. 2020. у 08:50
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)