ПОЗНАТИ МУЗИЧАР ПРЕМИНУО У СНУ: Породица се огласила тужним речима
ХОСЕ Падија, познати ди-џеј са Ибице преминуо је у недељу у 64. години.
Фото: Принтскрин
Он је најпознатији по сету "Кафе дел Мар", а његова породица саопштила је да је умро управо на свом омијеном месту - Ибици.
- Са великом тугом доносимо вам вест да је Хосе преминуо у сну у недељу увече овде на свом вољеном острву Ибица. Његова породица и пријатељи желе да се захвале свима који су послали донације и поруке подршке како би му олакшали последњих неколико месеци, као и свим запосленима у болници "Цан Миссес" који су о њему бринули до краја - саопштили су они.
Раније ове године, откривено је да је Падији дијагностикован рак дебелог црева, а била је покренута и акција како би био прикупљен новац за трошкове лечења.
(Pitchfork)
Препоручујемо
РЕКЛАМИРА АКУМУЛАТОРЕ: Брус Вилис опет репризирао улогу Џона Меклејна
20. 10. 2020. у 11:46
ТУГА У ДОМУ САЊЕ МАРИНКОВИЋ: Позната водитељка имала смртни случај у породици
19. 10. 2020. у 18:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)