ДРУГУЈУ ДВЕ ДЕЦЕНИЈЕ: Богољуб Карић угостио славног Стивена Сигала

В.Н.

26. 09. 2020. у 18:30

БИЗНИСМЕН Богољуб Карић објавио је на "Инстаграму" фотографију на којој са породицом ужива у друштву славног америчког глумца Стивена Сигала који од 2016. има и српско, као и руско држављанство.

ДРУГУЈУ ДВЕ ДЕЦЕНИЈЕ: Богољуб Карић угостио славног Стивена Сигала

Фото Instagram/bogoljubkaric

Богољуб је на друштвеној мрежи појаснио у каквим је односима са глумцем:

- Сигала смо упознали пре 20 година у Москви и увек нам је драг гост, где год се налазили, од Америке до Србије - у свом стилу ће Карић.

- Лепо нам је и пријатно у његовом друштву, јер је врло занимљива и несвакидашња личност. Срећан сам што међу пријатељима имам стварно невероватне људе. Један од њих је и Сигал, пријатељ на кога можемо да рачунамо у свакој прилици.

Карић је истакао да звезда акционих филмова ужива у српској храни и хумору.

- Посебно је импресиониран вештином и начином како је наш народ успео да преживи све недаће кроз историју. Дружимо се и размењујемо искуства на разне теме - од филмова, бизниса, до неких животних и свакодневних питања.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.

01. 03. 2026. у 12:45

Коментари (2)

СРУШИО СЕ КРОВ АМЕРИЧКЕ АМБАСАДЕ: Просторије испуњене димом