ЉУПКА СТЕВИЋ ПОНОВО ШОКИРА „Ставила сам му прислушкивач у ауто и сазнала за његове афере“

ПЕВАЧИЦА Љупка Стевић, која је уништила аутомобиле у власништву пуковника полиције Драгише Симића, одлучила је и да прокоментарише немили догађај од синоћ.

ЉУПКА СТЕВИЋ ПОНОВО ШОКИРА „Ставила сам му прислушкивач у ауто и сазнала за његове афере“

Фото: Инстаграм

- Пуковник је своје отписао после 10 година - поручује револтирано певачица.

Она је открила и како је сазнала за Симићеве афере.

- На моју срећу, убачен му је преслускивач у ауто и 2 дана сам слушала разне бљувотине са његове стране. Довољне је да кажем себи НЕ! Идемо даље, време ми је да нађем неког зрелог и озбиљног човека и створим своју бајку о којој сам маштала. Ово што сада преживљавам је хорор - закључила је певачица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (1)

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...