КУМЕ НА ГОЛУБАЧКОЈ ТВРЂАВИ: Биља Крстић и Горица Поповић уживају крај Сребрног језера

04. 09. 2020. у 20:55

ЕТНО-певачица Биља Крстић отишла је на заслужени одмор на Сребрно језеро, заједно са кумом, глумицом Горицом Поповић.

КУМЕ НА ГОЛУБАЧКОЈ ТВРЂАВИ: Биља Крстић и Горица Поповић уживају крај Сребрног језера

Фото Фејсбук/Биља Крстић

 Њих две су дугогодишње пријатељице, а пријатељство су учврстиле и вишеструким кумством.

Биља је била кума на венчању Горице и њеног супруга, саксофонисте Ненада Петровића, а са друге стране, Горица је венчала Биљу и њеног бившег мужа, глумца Тихомира Тику Арсића, са којим има ћерке Милицу и Ленку. Уз то, Горица је кумовала и називу Биљиног бенда - "Бистрик оркестар".

Одселе су у Горичиној кући, окруженој зеленилом, а у њихово шарено двориште ушетале су јесење боје. Куме уживају у шетњама, чистом ваздуху, али стижу и да обилазе знаменитости Србије, попут пећине Церемошње на Хомољским планинама, познате по великим дворанама које красе сталактити, сталагмити, пећински стубови, драперије и окамењени водопади, или српске средњовековне тврђаве Голубац.


- Шетња са кумом, пећина Церемошња код Кучева и Тврђава Голубачки град - написала је Биља уз сет фотографија са излета.

Фото Фејсбук/Биља Крстић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (1)

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО! Никола Јокић остао у конкуренцији за МВП награду, Денвер добио тешког ривала у првој рунди плеј-офа