МАНЕКЕНКА НА ХРВАТСКОМ ОСТРВУ: Бојана на Корчули

СРПСКА манекенка Бојана Крсмановић (28), један од најуспешнијих светских модела, ових дана летује у Хрватској, на острву Корчула.

МАНЕКЕНКА НА ХРВАТСКОМ ОСТРВУ: Бојана на Корчули

Фото Instagram/bojana

Из истоименог града, опасаног кулама и зидинама, поделила је неколико фотографија на друштвеним мрежама.

Бо, како је зову пријатељи, на њима је у купаћем костиму, што нимало не чуди, не само зато што је на мору, већ и због тога што она најчешће ради ревије купаћих костима и доњег веша, јер на тај начин најбоље може да покаже облине.

Мада су јој многи саветовали да смрша, није пристала, јер облине сматра својим заштитним знаком који ће јој увек омогућити да се бави манекенством. Због облина Бојану често пореде са Софијом Лорен и Моником Белучи, а она се труди да буде јединствена и оригинална...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у

РАСПАДА СЕ ПАРТНЕРСТВО СА ПУТИНОМ: Украјина добила кључног савезника у НАТО-у

ПРЕ отприлике десет година, рат у Сирији помогао је да се створи неочекивано партнерство на Блиском истоку између Турске и Русије. Међутим, оно се сада распада, тврди Њујорк тајмс. Наиме, Турска снажно помаже Украјини да створи упориште у делу света где је руски председник Владимир Путин раније уживао значајан утицај.

08. 06. 2026. у 09:25

АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

07. 06. 2026. у 13:37

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (1)

ИСО стандарди нису само „сертификат на зиду“: Одржан стручни скуп о синергији управљања и интерне ревизије