ПАЛА ПРВА КЛАПА НАСТАВКА БИОСКОПСКОГ ХИТА: Убрзање "Јужног ветра"

Јл. Б.

17. 08. 2020. у 22:53

БИОСКОПСКИ хит "Јужни ветар", који је видело више од милион и по гледалаца, добија наставак под називом "Убрзање".

ПАЛА ПРВА КЛАПА НАСТАВКА БИОСКОПСКОГ ХИТА: Убрзање  Јужног  ветра

Фото промо

После више месеци одлагања, јуче је у Књажевцу пала прва клапа узбудљиве саге, чији сценарио поново потписују Петар Михаиловић и редитељ Милош Аврамовић.

Главни јунак Петар Мараш (Милош Биковић) у наставку улаже илегално стечен новац у легалне послове, и вребајући повољну прилику, са верним Баћом (Миодраг Радоњић), одлази у Источну Србију где га затиче вест која ће га приморати да промени планове.

Фото промо

Животи на ивици, игре по правилима међународних нарко-картела и бројне акционе сцене, само су делић онога што нас чека у "Убрзању", чију глумачку екипу чине и Јована Стојиљковић, Богдан Диклић, Александар Берчек, Лука Грбић... У филму ће се појавити и Дарко Стошић, који је после десет титула првака Србије у џуду постао наш најуспешнији ММА борац.

Филм, који настаје у продукцији куће "Режим", уз подршку Филмског центра Србије и "Телекома Србије", наредних пет недеља биће сниман у источној Србији, а потом у Београду. Премијера је планирана за почетак наредне године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ, ИЗВИНИТЕ! Дејан Станковић једва суздржао емоције након што је Звезда згромила Партизан и обојила у црвено-бело 178. вечити дерби