Емоције у Минхену: Халид Муслимовић првомајске празнике увеличао хитовима и енергијом за памћење (ФОТО)
МИНХЕН је у петак, 1. маја, био у знаку добре музике, емоција и носталгије, захваљујући великом концерту фолк звезде Халида Муслимовића, који је још једном показао зашто деценијама важи за једног од највољенијих извођача на овим просторима.
Фото: Приватна архива
Публика из дијаспоре, али и гости из региона, певали су углас хитове који су обележили генерације. Халид је на сцени био сигуран, расположен и уигран са својим бендом, а посебну енергију концерту дао је и бубњар Нашир Наско Будимлић, који наступа са Халидом, али је широј публици познат и као члан легендарне рок групе "Дивље јагоде". Његов снажан ритам дао је додатну динамику концерту која је спајала различите музичке сензибилитете.
Публика у Минхену није крила одушевљење, ређали су се аплаузи, повици и заједничко певање, а многи су истакли да оваква енергија ретко где може да се доживи. Концерт је био својеврсно путовање кроз време, подсетник на песме које су обележиле љубави, растанке и најлепше животне тренутке. Певач је још једном показао да његова музика нема рок трајања, као и да уме да направи блиску везу са публиком, без обзира на километре који их деле од завичаја.
Фото: Приватна архива
По завршетку концерта, Халид је сумирао утиске са свог музичког првомајског уранка:
- Концерт је био пун емоција, добре енергије и још боље музике. Хвала на доласку, осмесима, песми и подршци, без народа ово не би било исто. Велико хвала свима који су допринели да овај догађај буде на врхунском нивоу. Следећи пут биће још јаче и још веселије.
Фото: Приватна архива
Нема сумње да ће се овај наступ дуго препричавати, а Халид већ наставља у истом ритму. Већ 16. маја очекује га велики концерт у родном Приједору, на градском тргу, поводом Дана града, док ће круна ове године бити спектакл „Мене је учило вријеме“ у Плавој дворани Сава центра, 12. новембра, на исти датум када је и прошле године одржао концерт који је остао дубоко урезан у срца публике.
БОНУС ВИДЕО:
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ
Препоручујемо
Цео Осијек певао као један: Саша Матић још једном показао зашто је краљ емоција (ФОТО)
02. 05. 2026. у 23:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
УКРАЈИНА - ЗЕМЉА КОЈА НЕСТАЈЕ: Страшно - објављено колико сада имају становника! Руске процене црне, западне ништа "светлије"
УКРАЈИНА се тренутно суочава са оним што демографи називају "демографском катастрофом".
15. 06. 2026. у 22:12
Коментари (0)