ИЗАЗВАО ХАОС НА ЕСТРАДИ, МИШЉЕЊА СУ ПОДЕЉЕНА: Урош Живковић завршио на инфузији вискијем (ФОТО)

ПЕВАЧ Урош Живковић поново је успео да уздрма јавност и подигне прашину на естради.

ИЗАЗВАО ХАОС НА ЕСТРАДИ, МИШЉЕЊА СУ ПОДЕЉЕНА: Урош Живковић завршио на инфузији вискијем (ФОТО)

Фото: Мартина Павловић

Изненадио је фанове објавивши чак три нове песме одједном, у оквиру ЕП који носи назив „Код“, али то није једино што је привукло пажњу.

Фото: Мартина Павловић

Нумере „Куме“, „Зовите докторе“ и „Принцеза татина“ већ на прво слушање су освојиле публику, а многи тврде да је Урош овим пројектом подигао лествицу више него икада. Емоције, енергија и препознатљив звук обележили су нове хитове који су заузели своја висока места на музичким топ-листама.

- После успешне године и на приватном, али и на пословном плану, одлличио сам да својој публици пружим нове песме и да имају шта да слушају за празнике, музички поклон од мене за крај године – истакао нам је Урош.

Фото: Мартина Павловић

Оно што је додатно изненадило јавност је једна од фотографија која прати Урошев музички материјал, на којој се види како певач прима инфузију вискијем.

Фанови су остали у неверици, од забринутих, до оних који тврде да је у питању само шала у певачевом стилу, а Урош нам је рекао да није ништа страшно, већ је само у питању уметнички дојам.

 

БОНУС ВИДЕО:

ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

РАЗМИШЉАЛИ СМО О УСВАЈАЊУ ДЕТЕТА, ПОКУШАЛИ МНОГО ПУТА Болна исповест Јашара о борби за потомство - Ишли смо свуда, нажалост, није ишло