БЕСПЛАТАН УЛАЗ ЗА ЉУБИТЕЉЕ ЏЕЗА : Маја Јаку Qуартет 4. децембра у Градској концертној дворани у Новом Саду
МАЈА Јаку, реномирана џез и соул певачица, композиторка и педагошкиња, одржаће целовечерњи концерт са својим квартетом у четвртак, 4. децембра у 20 часова, у Градској концертној дворани у Новом Саду, уз слободан улаз за љубитеље џеза.
Плакат
На репреторару су песме са њеног најновијег албума „Blessed and Bewitched“, снимљеног у Њујорку, али и одабране нумере из ранијих издања. Пратиће је бенд састављен од врхунских интернационалних музичара, Адриан Варади на бубњевима, Алан Бартуш на клавиру и Клеменс Гигахер на контрабасу и електричном басу.
- Њена емотивно снажна интерпретација и храбра уметничка визија публици доносе јединствено музичко искуство. Концерт је прилика да публика доживи спој емотивне дубине, техничке виртуозности и аутентичног израза, карактеристичног за Мају Јаку- истичу организатори из Културног центра Новог Сада.
Улаз је слободан, али су места ограничена. Бесплатне улазнице могу се преузети лично у главној билетарници или електронски путем мејла protokol@sala.rs.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)