УХАПШЕН АЦА ЛУКАС: Огласила се македонска полиција
АЦА Лукас претходне ноћи лишен је слободе у Северној Македонији, а сада се огласила и македонска полиција званичним саопштењем које преносимо у целости.
Фото: Antonio Ahel/ATAImages
Аца Лукас синоћ је приведен у Северној Македонији, а вест је уздрмала јавност али и његове верне фанове.
Званично саопштење полиције
Овим поводом огласило се и македонска полиција, а званично саоптење преносимо у целости.
- Дана 22.11. 2025. у 00:10 часова полицијски службеници из ОВР Кавадарци привели су А.В. 57 из Републике Србије. Приликом спровођења акцијске контроле у угоститељским објектима на подручју Кавадараца, од стране полицијских службеника из ОВР Кавадарци одељење за криминалистичке послове прив ЦВР Велес, инспектора за странце из Регионалног центра за граничне послове "Југ" заједно са државним тржишним инспекторатом инцпексцијом рада и управом за Јавне приходе, приликом извршене контроле у угоститељском објекту у Кавадарцима у којем је он наступао, утврђено је да је наступао без потребне дозволе. За учињени прекршај против њега је Основном суду Кавадарци поднет захтев за покретање прекршајног поступка, кажњиво по члани 217 став 1 тачка 2 закона о странцима. Полиција је спровредена у Основни суд Кавадарци у скраћеном поступку где му је изречена новчана казна.
Препоручујемо
"СРПСКА СЕ ТРУБА С КОСОВА ЧУЈЕ" ЗА ПОБЕДНИКА МАТЕЈУ: Оборен рекорд на Газиводама - Стотине младића и девојака пливало за Часни крст (ВИДЕО)
ПЛИВАЊЕ за Часни крст одржано је традиционално на језеру Газиводе. Овогодишњи победник је Матеја Касаловић.
19. 01. 2026. у 13:55
КАЛИНКА ЈЕ ИМАЛА 14 ГОДИНА КАД ЈЕ БРУТАЛНО УБИЈЕНА: Отац 30 година истраживао злочин, сви га сматрали лудим - права истина је шокирала свет!
АНДРЕ Бамберски је пензионер, а три деценије живота је посветио разоткривању смрти своје ћерке.
19. 01. 2026. у 13:58
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)