МЛАДА ЗВЕЗДА ОТКРИЛА ИСТИНУ: Сандра Африка је изабрала баш мене (ФОТО)
МЛАДИ певач Крле, који је данас ТикТок звезда са хиљадама фанова међу млађом публиком, свој први музички ангажман дугује, ни мање ни више, него Сандри Африци.
ФОТО: Новости
– Шетао сам с другарима кроз један тржни центар и у неком локалу видим Сандру. Наравно да сам је приметио, ко не би. Касније сам сазнао да су баш тада договарали снимање спота. Само ми је махнула и рекла: „Дођи!". Био сам затечен, али сам пришао. Нас је било десетак, а она је изабрала баш мене да будем део њеног спота. Наравно да сам одмах прихватио. Захвалан сам јој и свој почетак увек ћу везивати за њу – каже млади инфлуенсер.
Након тог спонтаног сусрета, његова популарност је почела да расте, а ТикТок је постао место где је Крле још више дошао до изражаја. Његова енергија, харизма и директан контакт с публиком донели су му велику базу фанова.
ФОТО: Новости
Ипак, иако ужива у пажњи на друштвеним мрежама, Крле јасно зна где жели да иде.
– Друштвене мреже су сјајна платформа, али мој циљ је музика. Ја сам певач и перформер и желим томе потпуно да се посветим. Недавно сам избацио песму Авентадор, и пресрећан сам што је, без велике рекламе, нашла свој пут до публике – искрено поручује Крле.
Његова прича тек почиње, а са оваквом комбинацијом талента, посвећености и аутентичне енергије – музичка сцена може да очекује још много од њега.
БОНУС ВИДЕО:
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Андреј Поповић млади физичар из Кикинде
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)