СЕЋАЊЕ НА ДАРКА РАДОВАНОВИЋА: Породица, пријатељи и колеге са естраде се окупили на хуманитарном концерту у певачеву част (ФОТО)
ВЕЧЕРАС се одржава хуманутарни концерт под називом “Сећање на Дарка Радовановића” у СКЦ Обреновац, у граду у којем је Дарко одрастао и започео прве музичке кораке.
Фото: Новости
Овим поводом бројне познате личности, међу којима су Даркове колеге, пријатељи и сарадници, дошле су у Обреновац како би одгледали премијерно приказивање документартног филма покојном певачу и уживали у хуманитарном концерту.
Догађај су својим присуством увеличали Романа Панић, Ивана Селаков, Сузана Бранковић, Ненад Јовановић Близанац, Немања Сталетовић, Анастасија Рилак, Дени Бонештај, Балша Вујичић, као и чланство "Мега микс" бенда, са којима је Дарко почео свој естрадни пут, а тада су се звали "Цвака цвак".
На вече сећања, пуно емоција и успомена, стигли су и чланови породице, Дарков брат који је овим поводом дошао из иностранства где иначе живи, кум Милан Митковиц, супруга Маја, ћерка Лара, кума Јована и многи други.
Поп звезда Романа Панић за "Вечерње новости" присетила где је била када је сазнала да је Дарко погинуо.
- Певала сам на слављу у Ваљеву, у паузама сам сазнала да се то десило, било је јако тешко. И он и Тоше тако да настрадају. Сећам се нашег последњег разговора, он је мене позвао да певамо дует, и то за песму коју је снимио са Иваном Селаков, али ја нисам могла тада и онда је он снимио са Иваном, а та песма је постала хит.
Романа је открила да ли је у контакту са Дарковом удовицом.
- Ми смо се срели годину дана након његове смрти, први концерт у његову част, тада сам се први пут срела са њом. Било је много певача тада, а вечерас смо опет певали заједно за њега.
Један од највећих хитова у Дарковој каријери, био је и дует "Ако је до мене"са Иваном Селаков.
- Све ово за мене је врло емотивно и сетно. Дарка сам волела и даље га волим и знам да је он ту са нама и даље и да нас одозго гледа. На својим наступима обавезно певам наш дует, као и неке друге његове песме као што су "Сањам те", "Време да се растаје" - рекла је Ивана за "Новости".
Дарко Радовановић погинуо је 11. јуна. 2011. године у стравичној несрећи код Остружничког моста. Тада је живот изгубио и његов менаџер Аца Милошевић.
Препоручујемо
"ГЛАСОВИ СУ МНОГО ЧУДНИ": Зејна у обрачуну са РТС-ом? "Ако је то истина..."
01. 03. 2026. у 08:46
ГОТОВО: Велико изненађење - ево КО ће представљати Србију на Евросонгу! Лавина иде у Беч
28. 02. 2026. у 20:25 >> 01:41
Како је гласао стручни жири и ко је био у њему? Кажу да им је хонорар био по 30.000 евра
01. 03. 2026. у 00:30
ПАКАО У ДУБАИЈУ! Иранци погодили Бурџ ел Араб, симбол луксуза и један од најпознатијих хотела на свету (ВИДЕО)
ИРАНСКИ дрон погодио је и хотел са пет звездица Бурџ ел Араб у Дубаију.
28. 02. 2026. у 23:12
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)