СКОРО ГА ЈЕ УНИШТИЛА, А САД ГА СКУПО КОШТА: Фризер из Беча шокирао Србију, а подржао га и Аца Софронијевић
GODINAMA radi kao frizer u Beču i tiho nosi veliki talenat, ali sada je odlučio da sve maske padnu.
Фото: Ивица Стефановић
Певач Александар Милошевић Алекс најављује своју трећу песму "Није фер", која већ изазива лавину реакција и пре него што је објављена, а оно што је најзанимљивије, настала је за само 48 сати и то на основу истините приче из његовог живота.
Током једне вечере у Бечу, Алекс је по први пут пред пријатељима отворио душу и испричао своју животну причу, а присутни су остали у шоку. Емоције су биле толико јаке да је већ исте вечери кренуло стварање песме која носи снажну поруку, а текст и мелодија су завршени у року од два дана у студију Александра Софронијевића, једног од најцењенијих музичара на овим просторима, који је препознао Алексов таленат и одлучио да му пружи подршку.
– Свако од нас је у животу имао ситуацију која га је променила и нечему научила. Ја сам све савладао и зато после много година могу да кажем, "Није фер" што сам и отпевао - рекао је Алекс за "Новости".
Иако је непознат широј јавности, певач крије огроман потенцијал, који сада излази на светлост дана. Међутим, све то има своју цену и то високу. Песма "Није фер" ће га, како сам каже, "папрено коштати"м јер је у пројекат укључено преко 100 људи, од балерина, играча, симфонијског оркестра, до врхунске продукције која захтева високе стандарде.
Спот за песму биће снимљен у музеју, на ексклузивној локацији, а Алекс није жалио новац. Гардеробу за снимање наручио је директно из Њујорка. Сваки детаљ се пажљиво планира, а цео тим иза пројекта верује да ће ова песма дирнути многе.
Препоручујемо
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)