БЕЗ СТРАХА И БЕЗ КОЧНИЦА: Шејла Зонић се потпуно трансформисала (ФОТО)
МЛАДА звезда Шејла Зонић са снажним гласом каже да је некада више бринула о туђим осећањима него о својим, па је неретко умела да заћути и пред неправдом.
Фото: Дејан Милићевић
Она у својој новој песми „Нова девојка“ која је својеврсни вид бунта шаље јаку поруку. У питању није само још један музички сингл, већ женска исповест преточена у стихове.
- Нова Шејла је без кочница, без страха, потпуно своја. Ова песма је управо похвала жени која је научила да каже "не" туђим границама и "да" себи - истиче Шејла за "Вечерње новости".
Фото: Дејан Милићевић
Певачица овом нумером говори и о сопственој трансформацији, па даље каже да је код некадашње Шејле је све било у реду, али да је та Шејла је често била заробљена у тишини.
- Знала је шта осећа, али није знала како да то покаже. Била је превише обазрива, стално пазила да не наруши туђи мир и пречесто бирала да себе стави на чекање. Имала је глас, али га није увијек користила. Имала је жеље, али их је гурала под тепих ако би могле некога узнемирити. А онда је дошла нова ја, која не жели више да буде само "пријатна", него и истинита – говори нам прошлогодишња победница музичког такмичења "Звезде Гранда".
Фото: Дејан Милићевић
Шејла овом песмом шаље поруку младим женама: "Ви сте довољне, баш такве какве јесте".
- Не постајете нова девојка када вас неко примети. Постајете она када схватите да не морате чекати да те неко види да бисте сијали - закључује лепа певачица.
Песма је већ наишла на снажне реакције на друштвеним мрежама, а коментари жена које се препознају у свакој речи потврђују да је Шејла дотакла праву тему у право време.
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)