BELGRADE MUSIC WEEK KONCERT - У БЕОГРАДСКУ АРЕНУ СТИЖУ BUBA CORELLI & JALA BRAT! Децембар 2025. - Продукција SKYMUSIC

Прво вече фестивала Belgrade Music Week синоћ је донело једно од највећих изненађења.

BELGRADE MUSIC WEEK KONCERT - У БЕОГРАДСКУ АРЕНУ СТИЖУ BUBA CORELLI & JALA BRAT! Децембар 2025. - Продукција SKYMUSIC

Foto: Music Week

На сцени су се појавили Јала Брат и Буба Цорелли, регионалне звезде које су својим хитовима обликовале урбану сцену последњих десет година. Њихов потпуно неочекивани излазак на бину, и то први пут после 6 година у Београду, када су последњи пут наступали у метрополи, и то на овом фестивалу, изазвао је праву еуфорију међу публиком, а још веће одушевљење уследило је када су открили разлог свог доласка – најава великог концерта у Београдској арени, који ће се одржати у децембру ове године, у организацији и продукцији SKYMUSIC.

Foto: Music Week

„Важно обавештење – видимо се у децембру у Београдској Арени, заједно са SKYMUSIC. -ом“ – поручио је Јала Брат са бине, уз овације и подршку публике.

Foto: Music Week

Наступ Јале и Бубе није био званично најављен у програму, а њихово појављивање довело је до тоталног делиријума на Ушћу. Спектакуларна бина, моћна продукција и ефекти употпунили су тренутак који ће, без сумње, остати упамћен као један од најјачих у историји овог фестивала.

Foto: Music Week

Јала Брат и Буба Цорелли, музички тандем познат по бројним хитовима као што су „Клинка“, „Баленциага“, „Мафиа“, „Она’е“ и „Без кода“, већ годинама важе за ултимативне лидере и краљеве регионалне трап и хип хоп сцене.

Foto: Music Week

Њихови концерти редовно пуне дворане широм Балкана, а публика у Београду сада коначно може да се припреми за нови велики солистички концерт – овог пута у једној од највећих концертних хала у региону.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!