ДОШАО ОБУЧЕН КАО ПИРАТ ЏЕК СПЕРОУ: Џони Деп посетио дечју болницу у Мадриду (ВИДЕО)
Амерички глумац Џони Деп искористио је свој боравак у Мадриду где снима филм "Day drinker" да би ненајављено посетио дечју болницу Нињо Хесус, обучен као пират Џек Спероу из филма Пирати са Кариба.
Фото: АП
Глумац, који у Шпанији снима свој најновији филм у којем игра и Пенелопе Круз, изненадио је малишане на одељењу онкологије у мадридској болници и њихове породице које нису очекивале његову посету, пренела је тв станица Ртве.
Током посете болници, једином центру за лечење деце од рака у Шпанији, Деп је у улози пирата попричао са малим пацијентима и њиховим породицама, сликао се са њима и извео неколико трикова са новчићима.
Ово није први пут да је Деп као Џек Спероу посетио болесне, пошто је и раније то чинио широм света, укључујући посету болници Доностија у септембру прошле године, као и обиласке медицинских установа у Паризу, Лондону и САД, подсетила је Ртве.
(Тањуг)
Препоручујемо
БЕН АФЛЕК СПРЕМИО НАЈГОРЕ ПОНИЖЕЊЕ ЗА ЏЕЈ ЛО: За овакав ударац нико није био спреман
10. 06. 2025. у 00:25
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)